Kurumsal

Panalı Dayanıklı Tüketim


Malları San. ve Tic. A.Ş.

- Ürün Gruplarımız -

Firmamız 1999 yılında çok sayıda markaya ait beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ve elektronik ürünler sunan dayanıklı tüketim malları sektöründeki hizmetleri ile faaliyete başlamıştır. Uzun yıllara dayanan ticari deneyimleri ile kurulduğu günden bugüne hizmetlerine devam etmiş ve zamanla bünyesine farklı ürün gruplarını da ekleyerek "beyaz eşya, ev aletleri, ithal dekoratif ürünler ve Airfel klima sistemleri" alanlarında merkez ofis ve mağazalarında hizmet vermektedir.

Toptan & Perakende


Beyaz Eşya.

Ev Aletleri...

Panalı A.Ş.

Dayanıklı Tüketim Malları Toptan ve Perakende Satış


-1999-

Toptan ve perakande olarak beyaz eşya, elektronik ürünler, ısıtma ve soğutma sistemleri, küçük ev aletleri satışlarında geniş bir ürün gamı ile hizmet vermekteyiz. Mağazamızda bulunan tüm ürünler yetkili servislerin garanti kapsamı altındadır.

Panalı ile mekanları güzelleştiren, doğal,


el emeği ve özgün tasarım ürünler.

Panalı A.Ş.

Ev & Bahçe Dekorasyon Ürünleri


-2013-

Yaşam alanlarına ait ihtiyaç ve talepleri yakından takip eden firmamız ithalatını yaparak toptan ürün tedariği sağladığı ev-bahçe dekorasyon ürünlerine ait Panalı Dekoratif Ürünler markasını kurarak 2013 yılında bünyesine kattı.

İthalatını yaptığımız ürünler arasında çok amaçlı hasır sepetler, bambu grubu ürünler, ferforje ürünler, saatler, dekoratif ürünler grubu alanında bir çok farklı çeşit ve tasarım yer almakta ayrıca yeni ürün grupları da ürünlerimiz arasına dahil edilmektedir.

Panalı A.Ş.

Airfel Klima Marmara Bölge Distribütörü


-2016-

Firmamız Türkiye iklimlendirme sektörünün en önemli isimlerinden olan AIRFEL klima ürünlerinin Marmara Bölge Distribütörü olarak her mekana ve ihtiyaca çözüm olarak sunduğu klima ürünlerini hizmet grupları arasına eklemiştir.

***

Airfel, 1999 yılında 10 girişimci ortak ile iklimlendirme sektörüne “Akfel Pazarlama” adıyla giriş yapmıştır. 1999 yılında sektöründe %15’lik pazar payına ulaşmayı başaran Akfel, yatırımcıların dikkatini çekerek 2001 yılında Sanko Holding satın alması ile Airfel markası olarak yoluna devam etmiştir. 2005 yılında Sanko Holding ile büyük bir yatırımla Sakarya Hendek’te 95.000 metrekarelik üretim tesisleri kurulmuştur. 2011 yılında 202 milyon ciroya ulaşan Airfel, ısıtma ve soğutma sektörünün lider global oyuncusu Daikin tarafından satın alınmıştır. Türkiye'de 1978 yılından beri distribütörler vasıtasıyla faaliyetlerini sürdüren Daikin, bu satın alma ile Türkiye iklimlendirme sektörünün iddialı bir yatırımcısı olmuştur. Daikin Türkiye bugün ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip şirketidir. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Daikin Türkiye, Sakarya’da 163 bin metrekare alan üzerine kurulu olan üretim tesislerinde, çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının kombi, klima üniteleri, fancoil, klima santralleri vb. farklı ihtiyaçlara uygun ürünleri son teknoloji ile üretmektedir. 4 bölge müdürlüğü, 500 bayi, 16 kadın girişimci Sakura bayi, 500 satış noktası ve 500’ün üzerindeki yetkili servisiyle Türkiye’nin geniş bir coğrafyasına hizmet verebilmektedir. 

Misyon & Vizyon & Değerler

Misyon

Kaliteli ürünler ve güvenilir bir hizmet ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit ederek ve hizmet sağlayarak daimi müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Başarısını müşteri memnuniyeti ile ölçen, müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli çözümler üretebilen bir firma olmaktır.

Vizyon

Kalite ve uygun maliyetler çerçevesinde ürün ve hizmet sunarak devamlılığını sağlayabileceğimiz bir büyüme yakalamak ve sektörde değer kazanmak.

Değerler

Müşteri odaklı, dürüst, şeffaf ve etik, insana ve doğaya saygılı, yenilikçi, iş birliklerine önem veren.

Kalite politikamız

Sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma​​k, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım