Hakkımızda

PANALI

Dekoratif Ürünler

"PANALI DEKORATİF ÜRÜNLER" ev ve bahçe dekorasyon ürünleri ithalatı yaparak toptan ürün tedariği alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan, zarif tasarımları ile bulunduğu ortamlara doğal bir şıklık katan dekoratif ve kullanışlı ürünlerimizi bayilerimiz ile buluşturuyoruz.

Her bir ürün grubumuz onlarca farklı tasarımda çeşitli ürünler sunmaktadır. Zevkli tasarımlarının yanında el işçiliği ve kalitesi ile farkını ortaya koyan ve cazip olarak göze çarpan ürünlerdir. Tüm ürünler zarif ve şık tasarımları ile bulundukları ortama renk katmakta, beğenilen ve talep gören ürünler arasında yer almaktadır. İthalatını yaptığımız ürünler içerisinde çok amaçlı hasır sepetler, bambu grubu ürünler, ferforje ürünler, saatler, dekoratif ürünler grubu alanında bir çok farklı çeşit ve tasarım yer almakta ayrıca yeni ürün grupları da ürünlerimiz arasına dahil edilmektedir.


Yeni ve farklı tasarımlar, el emeği ürünler…


Her üründe el emeğinin ve özenin izlerini görmek mümkün.

KALİTEYİ ÖN PLANA ÇIKARAN BİRÇOK ÖZELLİK BİR ARADA.

1

Doğadan ve Çevre Dostu. Doğanın doğal güzelliklerini ve sağlamlığını ürünlerimizde görebilirsiniz.

2

El işçiliği onlarca farklı tasarım ürünler. Geleneksel el sanatlarını barındıran modern tasarımlar. Zanaatkar ellerden çıkmış işçilikler.

3

Sade, özgün ve şık. Dekorasyonları güçlü ve zarif bir şekilde tamamlayan ideal seçeneklerde ürün çeşitliliği.


PANALI Dekoratif Ürünler ile yaşam alanlarında tamamlayıcı ve vazgeçilmez ürünler.

Müşteri tüketim ve taleplerini yakından takip eden firmamız ithalatını yaparak toptan ürün tedariği sağladığı ev-bahçe dekorasyon ürünlerine ait Panalı Dekoratif Ürünler markasını 2013 yılında bünyesine kattı.

Yeni ve farklı tasarımları, talep gören ürünleri takip ediyor, düzenli olarak ürün çeşitliliğimizi artırıyor ve yeniliyoruz.

El yapımı & Zarif Tasarım Ürünleri


Doğal malzemeleri ile usta ellerden çıkan özgün ve kullanışlı tasarım ürünleri bir araya getiriyoruz.

Her evin ihtiyacı kullanışlı ve aynı zamanda birbirinden şık ürünlerden, dekoratif ürünlere bulundukları ortamın havasını değiştirecek ürünlerimizi inceleyebilir, toptan siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Kalite, doğallık ve ele emeğinin değerine inanıyor, tedarik ettiğimiz ürünlerimizin bir çoğunun bu özellikleri yansıtmasınına dikkat ediyoruz.

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım